SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Vur Aslan vur!

Vur Aslan vur!

Gençlerbirliği maçında rakip kaleyi bombardımana tutan Galatasaray, aynı taktiği Benfica önünde de sergileyecek. Teknik patron Hamza Hamzaoğlu, özellikle Sneijder, Podolski ve Selçuk’a çok güveniyor.

Lige kötü başlayan Galatasaray, ilk 4 haftanın ardından kendine geldi. son 4 haftada 12 puan toplayan sarı-kırmızılılar, şampiyonluk yolunda ne kadar iddialı olduklarını tekrar herkese gösterdi.Özellikle son oynanan Gençlerbirliği maçı, rakip futbolseverleri bile etkiledi. Karşılaşma 4-1 biterken Galatasaray'ın oynadığı hücum ağırlıklı futbol büyük övgü aldı. rakamlar da Cimbom'un hücumda ne kadar etkili olduğunu ortaya koydu. Aslan tam23 şut çekerken, bunların 17'sinde isabet buldu.

İZLANDA’YI SELÇUK YIKTI

23 şutta 17 isabetle inanılmaz bir oran yakalayan Galatasaray, aynı taktiği Benfica önünde de uygulayacak. Hamza Hamzaoğlu, özellikle üç öğrencisine çok güveniyor. Başarılı hoca, Sneijder, Podolski ve selçuk'la sık sık görüşüyor, kaleyi gördükleri anda vurmalarını istiyor.Hatırlanacağı üzere Sneijder başta Fenerbahçe olmak üzere birçok rakibin filelerini havalandırmıştı. Selçuk, son olarak İzlanda maçını aldı. Poldi ise henüz G.saray'da uzaktan gol atamadı ama sol ayağını bütün dünya tanıyor.