SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Şota basın toplantısında çıldırdı!

Şota basın toplantısında çıldırdı!

Trabzonspor Teknik Direktörü Şota Arveladze, 3-2 yenildikleri Mersin İdmanyurdu maçı sonrası basının karşısına geçti ve bir hayli hararetli açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor Teknik Direktörü Şota Arveladze, 3-2 yenildikleri Mersin İdmanyurdu maçı sonrası yaptığı açıklamada, kolay giden biri olmadığını, başkan ve yönetimin alacağı karara hazır olduğunu söyledi. Arveladze, açıklamalarını şöyle sürdürdü:

“Erkan kendi istedi, geldi. Mehmet Ekici gelmek istedi de ‘gelme mi' dedik. Birisi gelmek istiyorsa geliyor, diğeri tedavi de olabilir, sakat da olabilir. Trabzonspor için ne gerekiyorsa o. Herkes gelmek istiyorsa herkes gelsin. Siz aslında şunu soruyorsunuz; ‘Siz 1 aydır Mehmet Ekici sorunu mu yaşıyorsunuz?' Yalan, yaşamıyoruz. Mehmet Ekici ile 8 defa konuştum, ‘Ne istiyorsun, seni kim ezecek bu takımda?' Onur'u soruyorsun. Onur moralim bozuk, oynamıyorum diyor. İkinci defa maçtan önce antrenmanda sakatlanıyor, bu takımın kaptanı, bu takımı taşıyan, Trabzon'u taşıyan oyuncu maçtan bir gün önce ‘moralim bozuk, ben oynamıyorum' diyor. Bir oldu, olabilir. İki hafta hazırlık maçı oynuyoruz, hiçbir şey yok. Bir gün önce Esteban dönüyor, ‘ben sakatım' diyor. Onur'u mu suçlayacağım bugün, ben 3 tane yemişim. Mehmet'i mi suçlayacağım, gelmedi diye? Erkan'ı mı suçlayacağım gelmedi diye? İsime bağlı değil, işte biz bunu değiştirmeye çalışıyoruz” dedi.