SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’nin ‘ağabey’i dönebilir!

Koltuğu sallantıda olan Terraneo, Fenerbahçe'nin eski kaptanı Emre Belözoğlu'na görevini devredebilir! İddialara göre; İtalyan sportif direktörün takımdan ayrılması halinde Samandıra'nın başına Emre geçecek.

Güncellenme: 10:32, 20/10/2015
Fenerbahçe’nin ‘ağabey’i dönebilir!

Fenerbahçe’de Robin van Persie krizini yönetemeyen, eleştirilere maruz kalan futbolun hesabını sormayan Giuliano Terraneo, topun ağzında! Sezon başında havalimanına indirdiği her uçaktan bir de yıldız çıkaran İtalyan futbol adamı pasif kaldı ve Aziz Yıldırım yeniden iplerine eline aldı.

FENERBAHÇE’DE TERRANEO DEPREMİ!

Kaderin bir cilvesi olarak, 62 yaşındaki sportif direktör koltuğunu göreve gelince takımda düşülmediğini söylediği Emre Belözoğlu’na bırakabilir. Fenerbahçeli yöneticilerin ilk olarak saha dışında görev teklif ettiği Emre, futbol oynamak istediğini belirterek Başakşehir’e imza atmıştı.

emre-belözoğlu-hamza-hamzaoğlu-3-10

Ancak takımda ‘ağabey’ görevinin boş kalması, Terraneo’nun transfer dışında pasif kalması Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ı alternatif aramaya itti. Terraneo’nun gitmesi halinde 35 yaşındaki Emre Belözoğlu’nun futbolu bırakıp Samandıra’nın başına geçmesi bekleniyor.

Yayınlanma Tarihi:10:28,