SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

SPOR Toto Süper Lig’de cumartesi günü saat 16.00’da deplasmanda Kasımpaşa ile karşılaşacak olan Bursaspor, bugün yaptığı tek çalışma ile hazırlıklarını sürdürdü. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam nezaretinde gerçekleşen antrenman 1 saat 45 dakika sürdü. Isınma hareketleriyle başlayan antrenman 5’e 2 pas pres çalışması ile devam etti. Daha sonra 3 ayrı gruba ayrılarak pas çalışması yapan Bursaspor, son bölümde ise yarı sahada çift kale maç yaptı.

Sakatlığı yüzünden 2 hafta daha takımdan ayrı kalacak olan Dany Nounkeu, kondisyon salonunda çalışırken ve sol omuzu çıkan Okan Kocuk’un tedavisi ise tesislerde devam etti.

KALECİLERE ÖZEL ÇALIŞMA

Bursaspor’da file bekçileri kaleci antrenörü Öztürk Tanrıbilir yönetiminde ayrı bir çalışma uygulandı. Küçük toplarla refleksleri geliştirici çalışma yapan Mert, Harun ve Çağlar, son bölümde ise yapılan çift kale maçında görev yaptılar.

Yeşil beyazlılar yarın akşam üzeri Atatürk Stadı’nda saat 16.00’da bir bölümü medyaya açık olarak yapılacak olan antrenmanla Kasımpaşa maçı hazırlıklarını sürdürecek.

TATLI İKRAMI

Koyu bir Bursaspor taraftarı olan Rodop Köftecisi İlker Boy, özel olarak hazırladığı kabak tatlısını, teknik direktör Sağlam ile kaptan Serdar Aziz’e verdi.