SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Barcelona, RvP için Kadıköy’e geliyor

Barcelona, RvP için Kadıköy’e geliyor

İspanyol devinin sportif direktörü Robert Fernandez'in Fenerbahçe-Ajax maçını izlemek için Fenerbahçe Kulübü'nden yer talep ettiği öğrenildi.

Fenerbahçe'de bir flaş gelişme daha söz konusu. O da son Kayseri maçının kahramanı Van Persie ile ilgili. Tam da İspanyol basınında, “Barcelona, devre arasında Van Persie için Fenerbahçe'nin kapısını çalacak” haberlerinin çıktığı bir sırada Barça'nın sportif direktörü Robert Fernandez, İstanbul'a geliyor. Ferdandez'in perşembe günü Kadıköy'de Ajax ile oynanacak olan Avrupa Ligi mücadelesi için akreditasyon (kayıt) başvurusu yaptığı bildirildi. Bu adım doğal olarak transfer haberleri ile ilişkilendirilirken, İspanyol idarecinin derbi için Türkiye'de kalıp kalmayacağı ya da başka bir temasının olup olmayacağı ise bilinmiyor.

Sıkı takip

Barcelona Sportif Direktörü Robert Fernandez'in Van Persie takibi son günlerde çok yoğunlaştı. İspanyol futbol adamı, geçtiğimiz günlerde Amsterdam'da oynanan Hollanda-Çek Cumhuriyeti maçını da izlemiş, o karşılaşmada Fenerbahçe'nin yıldızı 35'te oyuna girip biri kendi kalesine bir de rakip ağlara goller bırakmıştı.

Fanatik