SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bandırmaspor’da olağanüstü genel kurul

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımı Bandırmaspor'un yönetim kurulu, yaptığı son toplantısında 17 Kasım'da olağanüstü genel kurul kararı alındı.

14:06 -
Bandırmaspor’da olağanüstü genel kurul

Başkan Erhan Elmastaş, düzenlediği basın toplantısında yönetim kurulunun 17 Kasım 2015 tarihinde olağanüstü genel kurul kararı alındığını açıklarken şunları söyledi:

“15 Haziran 2015 tarihinde yapılan genel kurulda eski yöneticilerimiz 3 aylık süre içerisinde bizlere kulübün işleyişi konusunda yardımcı olmak için oluşturduğumuz yönetimde görev aldılar. Şimdi bu süre bitti. Bundan dolayı yönetim kurulumuz olağanüstü genel kurul kararı aldı.”

Bu yıl Bandırmaspor’un kuruluşunun 50’nci yılını kutlayacaklarını dile getiren Başkan Elmastaş, bu kapsamda 27 Ekim’de gece düzenleyeceklerini söyledi. Düzenlenecek gecede bugüne kadar kulübe hizmet etmiş yönetici ve sporculara teşekkür plaketi verileceğini dile getiren Başkan Elmastaş, geceye federasyon yöneticileri ve 2’nci Lig Beyaz Grup’ta bulunan takımların başkan ve yöneticilerinin de davet edileceğini açıkladı.

Başkan Erhan Elmastaş, 3 yıl önce ilçede kurulan ve bu yıl Kadınlar Hentbol 2’nci Ligi’nde mücadele edecek olan Şehit Bedir Karabıyık Hentbol takımının yapılan protokol ile bundan böyle Bandırmaspor Hentbol takımı olarak faaliyetlerini sürdüreceğini açıkladı.