SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aziz Yıldırım açıklama yaptı!

Kayserispor maçı sonrasında Volkan Demirel ile görüştüğünü açıklayan Aziz Yıldırım, soyunma odasında Pereira ve futbolculara konuşma yaptığı iddialarını yalanladı.

Güncellenme: 11:55, 20/10/2015
Aziz Yıldırım açıklama yaptı!

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Kayserispor maçında soyunma odasına indiği haberleri üzerine bir açıklama yaptı.

Resmi siteden yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:

“Bugünkü gazetelerde, takımımızın Kayserispor'la oynadığı maçın ardından soyunma odasına indiğim ve takıma yönelik bir takım konuşmalar yaptığım yönünde, yalan haberler yer almaktadır.

Kayserispor maçının ardından soyunma odasına indim ve kaptanımız Volkan Demirel'le azami süresi 1 dakikayı geçmeyen bir konuşma yaptım. Kendisine bir kaptan olarak daha sakin kalması yönünde telkinde bulundum. O da bana, saha içinde bir çok provokasyona maruz kaldığını söyledi ve konu burada kapandı.

Ben yaptığım ve söylediğim her şeyi kamuoyu önünde yapıyorum ve insanlardan gizlemiyorum.

Bu konuşma dışında, soyunma odasıyla ilgili çıkan haberler gerçeği yansıtmamaktadır.

Bir dönem diğer takımların içişlerine karışarak kulüpleri karıştırmaya çalışan basın, şimdi aynı şeyi kulübümüze yapmaya çalışmaktadır.

Bizler basının içişlerine karışmıyoruz. Basından da beklentimiz, bizlerin içişlerine karışmayarak yalan haber yapmamasıdır.

Kamuoyunun, takımımız ve kulübümüzle ilgili nifak sokmaya yönelik yapılan bu yalan haberlere itibar etmemesini rica ederim.

Saygılarımla”

Aziz YILDIRIM

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı