SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Anadolu Efes imzayı attı

Türkiye'nin basketbolda en çok kupa kazanan takımı Anadolu Efes Spor Kulübü, Türkiye'nin lider e-ticaret platformu hepsiburada.com ile bir işbirliği anlaşması imzaladı.

Güncellenme: 11:56, 20/10/2015
Anadolu Efes imzayı attı

2015-2016 sezonundan itibaren geçerli olacak anlaşma uyarınca hepsiburada.com Anadolu Efes Spor Kulübü’nün resmi e-ticaret partneri oldu. İki marka arasında yapılan anlaşmayla birlikte Euroleague tarafından iki defa “Avrupa’nın En İyi Pazarlama Yapan Takımı” seçilen Anadolu Efes Spor Kulübü ile 2015 yılının “En Başarılı Alışveriş Sitesi” ve 2014 yılının “En Samimi E-ticaret Sitesi” hepsiburada.com aynı platformda buluşmuş oldu.

Söz konusu anlaşmayla ilgili görüşlerini dile getiren Anadolu Efes Spor Kulübü Genel Direktörü Alper Yılmaz, hepsiburada.com ile yaptıkları resmi e-ticaret partnerliği anlaşmasının Anadolu Efes’e getireceği sinerjinin kendilerini heyecanlandırdığını belirtirken, uzun sürmesini diledikleri bu anlaşmanın hayata geçmesi sebebiyle hepsiburada.com’a teşekkür etti.

Hepsiburada.com Pazarlama Grup Başkanı Özgür Doğan ise şunları söyledi: “Türkiye’nin lider e-ticaret platformu olarak, sektörümüzü büyütmek amacıyla farklı alanlardan lider markalarla işbirlikleri yapmak istiyoruz. Bu vizyonumuz doğrultusunda, Türk basketbolunda ilklerin takımı olan Anadolu Efes Spor Kulübü’yle çok değerli bir anlaşmaya imza attık. Spora ve özellikle basketbola katkı sağlayarak, yaratacağımız maç deneyimiyle sporseverlerle ve gençlerle olan iletişimimizi daha ileri seviyeye çıkarmayı hedefliyoruz. Bu işbirliği fırsatını sağladıkları için kendilerine teşekkür ediyoruz.”

HEPSİBURADA TRİBÜNÜ’NDE “HER ŞEY TARAFTARIN AYAĞINA GELECEK”

Hepsiburada.com tarafından Abdi İpekçi Spor Salonu’nda oluşturulacak “Hepsiburada Tribünü” ile birlikte Anadolu Efes taraftarları, bambaşka bir maç deneyimi yaşayacak.

Hepsiburada Tribünü’nde yer alan taraftarlar, salonda sunulan yiyecek ve içeceklerin koltuklarına gelmesi rahatlığını yaşarken aynı zamanda özel maç istatistiklerine de ulaşma fırsatı yakalayacak.

Ayrıca Anadolu Efes Spor Kulübü Fan Card üyeleri, hepsiburada.com üzerinden yapacakları alışverişlerde, özel indirim fırsatları da yakalayacak.