SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Nilüfer Belediyespor 3. turda

Nilüfer Belediyespor 3. turda

Ülkemizi EHF Avrupa Challenge Cup'ta temsil eden Nilüfer Belediyespor, Leeds Hornets'ı eleyerek üçüncü tura yükseldi.

Nilüfer Belediyespor Erkek Hentbol Takımı, EHF Avrupa Challenge Cup 2’nci Tur rövanş karşılaşmasında, evinde konuk ettiği İngiltere’nin Leeds Hornets 2011 takımını farklı mağlup ederek adını 3’üncü Tur’a yazdırdı. Nilüfer Belediyesi Üçevler Spor Tesisleri’nde oynananan ilk karşılaşmayı 43-24 kazanan Nilüfer Belediyespor, pazar günü yapılan rövanşı da 50-23 kazanmasını bildi. Nilüfer Belediyespor antrenörü Fatih Işık, maçtan sonra şunları söyledi:

 

NİLÜFER BELEDİYESPOR’DAN VEDA YEMEĞİ

Nilüfer Belediyespor, karşılaşmanın bitiminde yemek verdi. Her iki takımın teknik heyeti ile oyuncularının katıldığı yemekte dostluk rüzgarları esti. Sahada iki centilmen takımın mücadele ettiğini belirten Nilüfer Belediyesi Başkan Yardımcısı Adil Kayaoğlu, karşılaşmanın hakemlerine, Leeds Hornets 2011 teknik heyeti ve oyuncularına teşekkür ederek çeşitli hediyeler verdi.

Misafirperverlikten ve centilmenlikten dolayı teşekkür eden Leeds Hornets 2011 antrenör yardımcısı Bolo Pac da, “Büyük ve güçlü bir takımın nasıl olması gerektiğini Nilüfer Belediyespor’da gördük. Bizim için iyi bir deneyim oldu” ifadelerini kullandı.