SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı (TOÇEV) ile Beşiktaş Kulübü arasında yapılan işbirliği çerçevesinde 1903 çocuğun eğitim masrafları karşılanacak. BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ında katılımıyla anlaşmanın duyurusu yapıldı.

Toplantıda konuşma yapan Orman, “TOÇEV ile bugün Beşiktaş olarak maddi imkanlar nedeniyle okuyamayan çocuklar için bir işbirliği için buradayız. Bu kapsamda taraftarlarımızın yapacağı bağışlarla 1903 çocuğumuzun eğitim masraflarını karşılamayı düşünüyoruz” diyerek şunları söyledi:

“Beşiktaş Kulübü tarafından özel hazırlanmış tişörtlerimizin satışını yapacağız. Bunları Kartal Yuvası Mağazaları'ndan ve internet sitemizden satın alabilirsiniz. 15 Kasım'da bir maraton düzenlenecek ve bu tişörtlerle o maratonda taraftarlarımızı görmek istiyoruz. Her zaman olduğumuz gibi öncü bir kulübüz. Bu tür hayır işleri çok önemli. İşimize ve kazancımızda haram sokmadan elde ettiğimiz bir gelirimiz var. Bu da bizim işlerimizin hayırlı geçmesini sağlıyor. Türkiye'nin Osmanlı'dan kalan en önemli parçası olan Beşiktaş'ın bu tür faaliyetlerde olması çok önemli.”