SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Aziz Yıldırım’ı çileden çıkarttı!

Aziz Yıldırım’ı çileden çıkarttı!

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın, Kayserispor karşılaşmasından sonra kaleci Volkan Demirel'e kızdığı öğrenildi.

Fenerbahçe’nin Kayserispor’u 1-0 yendiği maçın sonralarına doğru Volkan Demirel ile Furkan ve Zeki Yavru arasında yaşanan gerginliğin ardından maçın son düdüğüyle birlikte Aziz Yıldırım’dan Volkan Demirel’e tepki geldi.

Maçın sonlarında Furkan ve Zeki Yavru ile tartışan Volkan, sarı kart görürken, oyundan atılma ihtimali Galatasaray derbisi öncesi Fenerbahçelileri korkuttu.

Kırmızı kart endişesi yaşayanlardan biride başkan Aziz Yıldırım’dı. Volkan’a kızan Yıldırım maç sonrası soyunma odası koridoruna indi.

Yıldırım’ın burada “Çağırın Volkan’ı buraya gelsin” diye bağırdığı ve sonra da uyarılarda bulunduğu öğrenildi.

KORİDORDA YAŞANANLAR Kayserispor- Fenerbahçe karşılaşmasının son anlarında Volkan Demirel ile Kayserisporlu Furkan arasında gerçekleşen tartışma soyunma odası girişinde Volkan'ın Furkan'a sarılması ile son bulmuştu. Ancak bu tartışmaya daha sonra Tolunay Kafkas da müdahil oldu ve Demirel ile gergin bir diyalog yaşandı.

İşte karşılaşma bitimindeki o diyaloglar…

Tolunay Kafkas: Volkan sana yakışıyor mu böylesine gerginlik.? Volkan: Hocam senin futbolcuların yapmıyor mu? Sanki ilk kez bir gerginlik yaşandı. Bunlar sahada normal şeyler. Hiç mi daha önce böyle bir gerginlik görmediniz… Volkan'ın bu sözleri üzerine bu kez Kayserispor'un yedek kalecisi Abdulaziz devreye girdi. Demirel'e dönen Abdulaziz: “Volkan abi sen bu ülkenin bir numaralı kalecisisin. Yakışmıyor abi sana” diye çıkıştı.