SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Kayseri’de maç sonu saha karıştı!

Kayseri’de maç sonu saha karıştı!

Kayserispor ile Fenerbahçe arasında oynanan mücadelenin son anlarında Volkan Demirel ile Kayserisporlu Zeki Yavru ve Furkan Özçal arasında gerginlik yaşandı.

Furkan Özçal’ın topu kontrol eden Volkan Demirel’le çarpışması ve Volkan’ın yerde kalmasının ardından sahada sinirler gerildi. Bu andan sonra Volkan Demirel ayağa kalktı ve Furkan Özçal ‘Ne yapıyorsun’ tarzında el hareketi yaptı. İki oyuncuyu ayırmak içn Ba araya girerken Furkan o an kendisini yere bıraktı. O anın ardından Kayserisporlu oyuncu Zeki Yavru da Volkan’a tepkisini gösterdi. İki takım oyuncuları olayı bitirmek için kendi arkadaşlarını kenara çektiler. Maçın hakemi Mete Kalkavan olayın ardından Volkan Demirel’e sarı kart gösterdi.

İŞTE KARE KARE O TARTIŞMA ANLARI

“VOLKAN TACİZE UĞRADI”

Eski hakem ve yorumcu Ahme Çakar ise Volkan Demirel’e kırmızı kart çıkmasınının doğru olduğunu söyleyerek, “Mete Kalkavan genelde iyi maç yönetti. Volkan o pozisyonda 4-5 Kayserisporlunun tacizine uğradı” şeklinde tweet attı.

“KÜÇÜCÜK ÇOCUĞUN ÜSTÜNE GİDİYOR”

Pozisyonun içerisinde yer alan Zeki Yavru da maç sonunda, “Saha dışında arkadaşız, herkes sarılıyor, saha içinde arkadaş değil miyiz? Sonra koridorda barıştırmaya çalışıyorlar… Furkan’la Volkan’ı barıştırmaya çalışıyorlar da orada küçücük çocuğun üstüne gidiyor, olur mu bu?” açıklamasını yaptı.