SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Süper Lig’de Kasımpaşa’ya 2-1 mağlup olan Medicana Sivasspor’da teknik direktör Sergen Yalçın, rakiplerinin kendilerinden daha iyi oynadığını ve kazanmayı hak ettiklerini söyledi.

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan teknik direktör Sergen Yalçın, “Gerçekten bugün itibariyle bekledieimzin performansın çok altında mücadele gösterdik. Kasımpaşa bizden çok daha iyi oynadı kazanmayı hak eden taraftı onları tebrik ediyorum. Daha iyi oynamamız daha fazla mücadele etmemiz gerekiyordu. Kötü oynamanın yanında fiziksel olarak da çok eksik kaldığımızı düşünüyorum bugün. Ligde bu tür sonuçlar maalesef olabiliyor. Sezon başından beri aldığımız sonuçlar çok istediğimiz gibi değil. Söylenecek fazla bir şey yok. Elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Ligde böyle sonuçlar olabiliyor. İstediğimiz gibi değil elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.” ifadelerini kullandı.

AYRILIK SİNYALİ

“Performansları istediğimiz gibi alamayınca olmuyor. Oyuncularım çok güçsüzdüler, oyunda tutunamadık. Yani bahane çok üretilebilir futbolda bahane üretmek çok kolay. Oyuncular kazanmak için çaba sarf etmedi. Başkanla görüşeceğiz kadroda değişiklik yapacak bir halimiz yok. Sivasspor’un menfaatleri açısından üzerimize düşen görevi her zaman yaparız. Şuan ki gidişatımız çok iyi değil. Akşam başkanla görüşelim ona göre bir karar veririz artık.”

Son güncelleme: 16:53 18.10.2015