SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Burak Yılmaz’ın alternatifi hazır

Burak Yılmaz'ın sürekli sakatlanması ve teklif üzerine teklif alması üzerine harekete geçen Galatasaray yönetimi, Lokomotiv Moskova forması giyen Senegalli golcü Niasse için yeniden düğmeye bastı.

Güncellenme: 08:13, 17/10/2015
Burak Yılmaz’ın alternatifi hazır

Devre arasında Burak Yılmaz ve Umut Bulut’a alternatif olması için kadrosuna mutlaka bir forvet katmak isteyen sarı-kırmızılılar çalışmalara şimdiden başladı. Özellikle Burak Yılmaz'ın sakatlanması durumunda hücum hattı için alternatifi bulunmayan Galatasaray'da Kral'a sezon başında olduğu gibi teklif gelmesi halinde bunu değerlendirecek.

Özellikle mali çıkmazın aşılması için ünlü golcünün satılması da çıkış yolları arasında görülüyor. Yönetim Burak Yılmaz'a alternatif olarak Oumar Niasse için harekete geçti.

STEPNEDE İKİ İSİM DAHA VAR

Lokomotiv Moskova forması giyen Senegalli forvetin ismi yaklaşık 1 yıldır Cimbom'un gündeminde. Niasse de Aslan'a gelmek istiyor. Ancak Rus kulübünün yüksek bonservis istemesi transferi zora sokuyor. Galatasaray devre arasında Lokomotiv ile bir kez daha masaya oturacak ve transferin tıkanması halinde kiralama yoluna başvuracak.

Niasse'nin olmaması durumunda Joel Campbell ile Nantes'da top koşturan İzlandalı Kolbeinn Sightorsson da listede.

Yayınlanma Tarihi:08:12,