SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sabia, karnında bebeğiyle soyundu

HOLLANDALI ünlü futbolcu Rafael van der Vaart’ı, kendisinin de çok sıkı arkadaşı olduğu manken Sylvia’dan ayıran Türk kızı Sabia Engizek (ilk futbolcu kocası olan Boulahrouz’un soyadını da taşıyor), bu kez karnı burnunda soyundu.

Güncellenme: 11:04, 16/10/2015
Sabia, karnında bebeğiyle soyundu

Ali GÜLEN /FRANKFURT

Van der Vaart'la uzun süreli bir ilişki yaşayan ve geçtiğimiz aylarda ayrılan 37 yaşındaki Sabia, ünlü futbolcunun “Hamile olduğunu kanıtlasın” sözlerine ağlayarak yanıt verdi. 600 metrekarelik evinin kapısını gazetecilere açan Sabia önce Gala Dergisi için, yarı çıplak pozlar verdi ve hamileliğini gösterdi.

GÖZYAŞLARIYLA ANLATTI Ardından da, Alman TV kanalı Pro7'e kapılarını açtı. Bu akşam, Avrupa saati ile 22.30'da yayınlanacak ‘Red’ isimli programa çarpıcı açıklamalar yapan Sabia, bu kez “Hamile değil” dedikodularına daha net bir yanıt veriyor. Evinin her köşesinde çekimler yaptıran, zaman zaman ağlayan, zaman zaman gülen Sabia, “Daha önce Rafael'den iki kez hamile kaldım. İki kız çocuğumu da biri 6, diğeri 8 aylıkken kaybettik. Şimdi de bu ayrılık geldi“ diye yaşadığı dramı anlattı.

Kapısında halen ayrıldığı Rafael van der Vaart'ın ismi duran Sabia, hamilelik nedeniyle 10 kilo aldığını açıkladı.

Yayınlanma Tarihi:10:46,