SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto Süper Lig’de Osmanlıspor ile Trabzonspor arasında oynanan karşılaşmanın ardından Erkan Zengin ile Mehmet Ekici arasında yaşananlar gündeme bomba gibi düşmüştü. Erkan Zengin’in yumruk attığı Mehmet Ekici’nin durumdan büyük rahatsızlık duyduğu söylenmişti.

Olayın yaşanmasından tam 19 gün sonra özür dileyen Erkan Zengin, yine de takım arkadaşının gönlünü alamadı. Habertürk’te yer alan habere göre Mehmet Ekici, konunun kapatılmaya çalışıldığını ve buna izin vermeyeceğini söyledi. Erkan Zengin’in ceza alması gerektiğini savunan Mehmet Ekici, gazeteye yaptığı açıklama şunları söyledi:

“Bu olayı sindiremiyorum. Ağzımdan kan geldi. Erkan Zengin beni bir kez olsun aramadı. Süleyman Hurma benimle görüştü ve olayı soğutmaya çalıştı ama geç kalındı. Erkan Zengin ya kadro dışı kalacak ya ceza yiyecek. Aksi halde ben yokum. Kimse kimseye yumruk atamaz.”

Trabzon’u ve Trabzonspor’u çok sevdiğini de sözlerine ekleyen Mehmet Ekici “Geçen sezon takımım adına büyük işler yaptığımı düşünüyorum. Demek ki birilerinin gözünde hiç değerimiz yokmuş” diyerek sitemde bulundu.