SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Karşıyaka beyaz sayfa açacak

Karşıyaka beyaz sayfa açacak

Kardemir Karabükspor ile deplasmanda karşılaşacak olan Karşıyaka, bu maçla birlikte beyaz bir sayfa açmaya hazırlanıyor.

PTT 1’inci Lig’de 7 maçta 6 puanda kalarak alt sıralara demir atan Karşıyaka, yarın 14 puanlı zirve takipçisi Kardemir Karabükspor’a konuk olacak. Karşıyaka, ligde beyaz bir sayfa açmak için zorlu deplasmandan galibiyetle dönmeyi amaçlayacak.

Karşıyaka’da kırmızı kart cezalı Duric ve Zeki forma giyemeyecek. Üst adelesinde kısmi yırtık bulunan Engin’in durumunun belirsiz olduğu bildirildi.

Barış Şimşek’in yöneteceği 90 dakikayı TRT Spor yayınlayacak.

KARŞIYAKA TARAFTARINA ÜCRETSİZ OTOBÜS

Karşıyakalı taraftarlar, ücretsiz tahsis edilen otobüslerle Karabük’e akın etmeye hazırlanırken rakiplerinin ligin en iyi kadrolarından birine sahip olduğunu söyleyen teknik direktör Kemal Özdeş, “Karşılaşmadan galip ayrılarak umut tazelemek istiyoruz. Devre arasına kadar hedefimiz, play off hattının içine yerleşmek, ardından zirve yarışı vermek” dedi.

Bu arada Karşıyaka’nın karşılaşmaya Aghayev – Serkan, Berkay Can, Amisulashvili, Çağlar, Mehmet Eren, Mehmet Akgün, Ömer Can, Tayfun, Necati, Gökhan onbiriyle çıkması bekleniyor.