SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Oğuzhan Özyakup’a İngiliz kancası

Beşiktaş'ın yıldızı Oğuzhan Özyakup'u eski kulübü Arsenal mercek altına aldı. İngiliz ekibinin temsilcileri, Konya'da gurbetçi yıldızı izledi ve son durumu hakkında olumlu rapor verdi.

Güncellenme: 11:32, 15/10/2015
Oğuzhan Özyakup’a İngiliz kancası

Beşiktaş’ta Şenol Güneş’in takımın başına geçmesiyle birlikte adeta yeniden doğan Oğuzhan Özyakup’un bu çıkışı Avrupa’nın devlerinin de dikkatinden kaçmadı. Daha önce Galatasaray’ı çalıştıran Roberto Mancini’nin takımı Inter’den sonra Oğuzhan’ın eski kulübü Arsenal de devreye girdi.

İngiliz temsilcisinin izleme ekibi, önceki gün Konya Torku Arena’da oynanan Türkiye-İzlanda karşılaşmasında Oğuzhan Özyakup’u mercek altına aldı.

OĞUZHAN ÖZYAKUP’UN PERFORMANSI BEĞENİLDİ

Oğuzhan Özyakup’un son durumu hakkında bilgi toplayan Arsenalli yetenek avcılarının, Londra ekibinin hocası Arsene Wenger’e olumlu yönde rapor verdikleri kaydedildi. İngiliz ekibinin temsilcilerinin devre arasında Oğuzhan’ı kadrolarına katmak için yönetimle temasa geçecekleri kaydedildi.

Bilindiği gibi Ada basınında çıkan haberlerde, Slaven Bilic'in çalıştırdığı West Ham’ın da Oğuzhan Özyakup için yaklaşık 10 milyon Euro’luk cazip bir teklife hazırlandığı öne sürülmüştü.

Ersoy ÖZDEM

Yayınlanma Tarihi:11:06,