SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ertuğrul Sağlam ders verdi

Uludağ Üniversitesi Beden Eğitimi Fakültesi Antrenörlük Bölümü'nde okuyan öğrencilerin dersine giren Ertuğrul Sağlam, tecrübelerini gençlerle paylaştı.

Güncellenme: 17:04, 15/10/2015
Ertuğrul Sağlam ders verdi

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Uludağ Üniversitesi Beden Eğitimi Fakültesi Antrenörlük Bölümü’nde okuyan öğrencilerin dersine girip, deneyimlerini paylaştı. Uludağ Üniversitesi Beden Eğitimi Fakültesi Spor Salonu’nda gerçekleşen derse Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, Uludağ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yusuf Ulcay, Antrenörler Ersel Uzgur ve Mehmet Kale katıldı.

Ders öncesinde yaptığı konuşmada burada olmaktan çok mutlu olduğunu dile getiren Ertuğrul Sağlam şunları söyledi:

“Burada olmak bizim için çok önemli. Hayatımıza farklı bir pencere açtı. Ben bugünkü bu ortamın daha farklı olacağını düşünüyordum. Bir dershane ortamı bekliyordum, hazırlıklarımı da ona göre yaptım. Öğretmenlik benim hayalimdi. Bugün burada olmamın benim hayatımda ne kadar önemli olay olduğu gerçeğinin de altını çizmek istiyorum. Futbol ve üniversite hayatında seçim yapmak zorundaydım ve futbolun yoğunluğundan üniversiteyi yarıda bırakmak zorunda kaldım ve bu beni çok üzdü.”