SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Bursa Antalya’ya bileniyor

Bursa Antalya’ya bileniyor

Bursaspor, Süper Lig'de karşılaşacağı Antalyaspor maçının hazırlıklarına devam ediyor.

BURSASPOR akşam saatlerinde yaptığı antrenmanla Antalyaspor maçı hazırlıklarını sürdürdü.

Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam nezaretinde gerçekleşen antrenman 1 saat 15 dakika sürdü. Isınma hareketleriyle başlayan antrenman 20 dakikalık tempolu koşularla devam etti. Futbolcular daha sonra 5’e 2 pas pres çalışmasının ardından serbest çalışma yaptı.

Yeşil eyazlılar yarın akşam saatlerinde yapacağı antrenmanın ardından Özlüce Tesisleri’nde kampa girerek maç saatini bekleyecek.

ÖZLÜCE’YE ZİYARETÇİ AKINI

Özel bir anaokulunun minik öğrencileri antrenman öncesi Özlüce Tesisleri’ne gelerek Antalyaspor maçı öncesi teknik ekibe ve futbolculara başarı dilediler. Daha sonra bir süre antrenmanı izleyen minik öğrenciler tesislerimizden ayrıldı.

ESKİ YÖNETİCİLERDEN ZİYARET

Bursaspor’da eski dönemlerde yöneticilik görevini yapan eski yöneticiler Başkan Recep Bölükbaşı, teknik direktör Ertuğrul Sağlam ve kaptan Serdar Aziz’e çiçek vererek her zaman yanlarında olduklarını dile getirerek birlik beraberlik mesajı verdiler ve Antalyaspor maçı için başarı dileklerinde bulundular.

FURKAN’IN SÖZLEŞMESİ UZATILDI

2011 yılında Ankaraspor’dan yeşil beyazlı kadroya katılan Furkan Soyalp 2016 yılının Mayıs ayında bitecek olan sözleşmesini 2019 yılına kadar uzatıldı. Futbol Şube Sorumlusu Necmettin Kocaman, Furkan Soyalp’e güvendiklerini, yeteneğinden ve çalışkanlığından şüphesinin olmadığını belirterek, ilerleyen yıllarda takımımızın vazgeçilmez oyuncularından biri olacağını vurguladı.