SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Antalyaspor üç puana kilitlendi

Antalyaspor üç puana kilitlendi

Lige iyi bir başlangıç yapan Antalyaspor, Bursaspor'u deplasmanda yenmenin hesaplarını yapıyor.

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Antalyaspor, deplasmanda Bursaspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına devam etti. Antalyaspor Antrenörü Yusuf Şimşek, her maça galibiyet için çıktıklarını belirterek, “Bursaspor maçı da bunlardan biri. 3 puan alıp şehrimize dönmek istiyoruz” dedi.

Antalyaspor Teknik Direktörü Yusuf Şimşek, Bursaspor maçı kadrosunda önceki haftalara göre revizyon yaparak 3-4 oyuncu değiştireceğini belirtti. Son iki maçta evlerinde istemedikleri puan kaybı yaşadıklarına değinen Şimşek, sahasında taraftar desteğiyle iyi oynayan, kaliteli kadroya sahip Bursaspor oynayacaklarını söyledi.

ANTALYASPOR’DA HEDEF 3 PUAN

Hafta boyu Bursaspor maçının taktik çalışmasını yaptıklarını anlatan Şimşek, cumartesi günü maç sonrası çalışmalarının sonucunu alacaklarına inandığını belirtti.

Şimşek, cezası nedeniyle Bursaspor maçında kulübede yer alamamasının, futbolcularını daha fazla motive edeceğini söyledi. Futbolcularını bu duruma hazırladıklarını ve hepsiyle tek tek görüştüklerini anlatan Şimşek, “Ben yokum ama iki antrenör arkadaşım var. Onlara bile gerek olmayacağını düşünüyorum. Çünkü sahaya çıkan 11 kişinin antrenör gibi davranacağını düşünüyorum. Yedek kulübesinde bekleyenlerin de antrenörce davranıp takım için istekli olacağını düşünüyorum. Onlar sahada antrenör olmasa bile antrenör varmış gibi oynayacak, bundan hiç şüphem yok” diye konuştu.