SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş'ı hasret kaldığı Süper Lig şampiyonluğuna ulaştırmak için tüm bilgisini ve enerjisini ortaya koyan Teknik Direktör Şenol Güneş geçen sezonki hataların tekrarlanmaması konusunda bir dizi çalışma başlattı.

Deneyimli hocanın, yardımcıları ve yönetimle yaptığı görüşmelerde, takım için en tehlikeli konunun futbolcuların havaya girmeleri olduğunu söyledi. Basında çıkan transfer iddialarının oyuncuları olumsuz yönde etkilediğine inanan Güneş'in, bu nedenle bazı tedbirler alacağı vurgulandı.

Siyah-beyazlı teknik adam ve kurmayları, futbolculara öncelikle sezonun henüz başında olduklarını her fırsatta anlatacak. Şenol Güneş, yönetimden ise futbolculara menajerlerden gelen transfer spekülasyonlarını önlemelerini isteyecek.

Slaven Bilic yönetimindeki Beşiktaş'ın, geçtiğimiz sezon çok erken havaya girilmesi ve transfer iddiaları nedeniyle son haftalarda şampiyonluk yarışından uzaklaştığını düşünen Şenol Güneş bu yıl işi sıkı tutacak. Düzenli forma şansı bulamayan oyuncuların kendilerini her zaman hazır tutmalarını isteyen Güneş mümkün olan her fırsatta hazırlık maçı oynatacak. Yedek futbolcuların forma konusunda asları sürekli tehdit etmesi gerektiğini kaydeden Beşiktaş'ın hocası, Osmanlıspor maçından sonra bazı oyunculara uyarılarda bulundu.

Milliyet

Yayınlanma Tarihi:12:14,