SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Futbolculardan zafer sözleri

A Milli Futbol Takımı'nın Fransa'da oynanacak olan Euro 2016'ya doğrudan katılma hakkı kazanmasının ardından futbolcular Twitter hesaplarından coşkularını paylaştılar.

Güncellenme: 11:32, 14/10/2015
Futbolculardan zafer sözleri

Arda Turan: “Sen her şeyin en güzeline layıksın Türkiyem…” Gökhan Töre: “Çok zor günler yaşadığımız şu dönemde Avrupa Şampiyonası’na katılmak bizi mutlu etti” Nuri Şahin: “ALLAH’ım sana şükürler olsun!!! GELİYORUZ!!!”

Türkiye’nin zaferinin ardından atılan tweet’ler şöyle:

NURİ ŞAHİN: “ALLAH’ım sana şükürler olsun!!! GELİYORUZ!!!” SEMİH KAYA: Tebrikler @MilliTakimlar !! Helal olsun size bekle bizi #EURO2016″ YASİN ÖZTEKİN: “Takım budur işte! Çok şükür” ARDA TURAN: “Sen her şeyin en güzeline layıksın Türkiyem…” HAKAN ÇALHANOĞLU: “Ve sonunda başardık!!! Fransa, geliyoruz!!!” ERSAN GÜLÜM: “Bu tarihin en iyi kazanma hikayesi” GÖKHAN TÖRE: “Çok zor günler yaşadığımız şu dönemde Avrupa Şampiyonası’na katılmak bizi mutlu etti” COLIN KAZIM-RICHARDS: “Selçuk Selçuk Selçuk!!!” EMRE TAŞDEMİR: “Çok Şükür Allah’ım. Herkesin eline ayağına yüreğine sağlık.” İLKAY GÜNDOĞAN: “Doğrudan 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası’na katılım. Türk Milli Takımı’nı tebrik ederim.”