SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

PFDK’dan Aziz Yıldırım kararı

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, TFF Hukuk Müşavirliği tarafından disiplin kuruluna sevk edilen Aziz Yıldırım, Şekip Mosturoğlu ve İbrahim Hacıosmanoğlu hakkındaki kararını açıkladı.

Güncellenme: 16:20, 13/10/2015
PFDK’dan Aziz Yıldırım kararı

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, TFF Hukuk Müşavirliği tarafından disiplin kuruluna sevk edilen Aziz Yıldırım, Şekip Mosturoğlu ve İbrahim Hacıosmanoğlu’na ceza vermedi.

PFDK’dan yapılan açıklamada dosyada yer alan usulü eksikliklerin olduğu vurgusu yapılarak, “FENERBAHÇE A.Ş. başkanı AZİZ YILDIRIM hakkında, sportmenliğe aykırı açıklamalar nedeniyle sevk yapılmış ise de dosyada yer alan usulü eksikliklerden dolayı CEZA TAYİNİNE YER OLMADIĞINA,

FENERBAHÇE A.Ş. idarecisi ŞEKİP MOSTUROĞLU hakkında, sportmenliğe aykırı açıklamalar nedeniyle sevk yapılmış ise de dosyada yer alan usulü eksikliklerden dolayı CEZA TAYİNİNE YER OLMADIĞINA,

2- TRABZONSPOR A.Ş. başkanı İBRAHİM ETHEM HACIOSMANOĞLU hakkında, sportmenliğe aykırı açıklamalar nedeniyle sevk yapılmış ise de dosyada yer alan usulü eksikliklerden dolayı CEZA TAYİNİNE YER OLMADIĞIN karar verildi” ifadeleri kullanıldı.

Yayınlanma Tarihi:16:06,