SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Pereira’yı endişelendirmeyen durum

Pereira milli takımlara çok oyuncu göndermelerinin kendisini endişelendirmediğini belirtti ve "Futbolcularım tecrübeli ve yetenekli. Kayserispor maçında da en güçlü kadromuzla saha olacağız" dedi.

Güncellenme: 16:00, 13/10/2015
Pereira’yı endişelendirmeyen durum

AMK GAZETE

FENERBAHÇE Teknik direktörü Vitor Pereira, milli takımlara çok oyuncu gönderen takımların lige dönüş maçlarında zorluk yaşayabildiklerini belirtirken, “Ancak bu beni endişendirmiyor. Çünkü ben takımıma güveniyorum” dedi. Portekizli teknik adam, “Futbolcularım yeterince tecrübeli ve yetenekli. dönüşlerinde sorun yaşayacaklarını düşünmüyorum. Kayserispor ile oynayacağımız lig karşılaşmasında da en güçlü kadromuzla sahada olacağımıza inanıyorum” ifadelerini kullandı.

“HEPSİNİ İZLİYORUM”

Sarı-lacivetli takımın hocası milli takımlarda olan futbolcuları yardımcılarıyla birlikte yakından izlediklerini de belirterek, “Yeter ki sakatlık olmasın. Şu anda herkesin durumu iyi. Hazır bir şekilde dönecekler ve takıma katılacaklar. Perşembe günü de tam kadro olarak idman yapacağız ve Kayserispor ile oynayacağımız karşılaşmaya hazırlanacağız” dedi. Bu arada Vitor Pereira'nın izinli gününü Büyükada'da geçirdiği ve Aya Yorgi Manastırı'na giderek şampiyonluk için dua ettiği belirtild

Yayınlanma Tarihi:08:17,