SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Galatasaray’da akıl oyunları

Galatasaray’da akıl oyunları

G.Birliği maçı öncesi Hamzaoğlu’nun kafasında birçok kadro planı var. Podolski riske edilmezse, Sinan Gümüş’e şans doğacak. Muslera çok yorgun dönerse, Cenk Gönen kaleyi koruyacak.

AMK GAZETE

Sarı-kırmızılılar cumartesi günü Türk Telekom Arena'da Gençlerbirliği'ni ağırlayacak. Galatasaray sahadan 3 puanla ayrılıp galibiyet serisini devam ettirmeyi amaçlıyor. Teknik patron Hamza Hamzaoğlu ise gece gündüz kritikmaça nasıl bir 11'le çıkacağını düşünüyor. Başarılı hocanın defans hattı belli. Ancak hücumda ve kalede kafasında birçok soru işareti var. normal şartlarda Aslan'ın kalesi Muslera'ya emanet. Ancak uruguaylı kalecimilli takımdan en erken cuma günü dönecek.

Muslera’nın yorgunluk durumuna göre Cenk Gönen'e şans doğacak. Hücumhattında Burak Yılmaz zaten sakat. Sakatlığı tespit edilince apar topar AlmanyaMilli Takımı'ndan dönen Podolski, iyi bir tedavi süreci geçirdi. Solak forvet büyük oranda iyileşti. Fakat G.Saray, G.Birliği sonrası Benfica ve Fenerbahçe gibi iki rakiple karşılaşacak. Hamzaoğlu yüzde 100 hazır olmayan Poldi'yi riske etmezse ileri uçta umut Bulut oynayacak. Sol kanatta Yasin, sağda da Sinan Gümüş ter dökecek.