SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Fenerbahçe’de büyük isyan

Fenerbahçe’de büyük isyan

Fenerbahçe'nin Çek futbolcusu kendine yeterince şans verilmediğinden yakındı ve, "Sözleşmem sezon sonuna kadar devam ediyor ama devre arasında ne olacağını göreceğiz. Ben daha fazla oynamak istiyorum" diye konuştu.

AMK GAZETE

Fenerbahçe’de bir türlü istediği şansı bulamayan Kadlec, Çek Cumhuriyeti Milli Takımı'nda da yedek kalmasının ardından isyan etti. Sarı-lacivertli takımda oynayamadığı için milli takımda da kulübeye çekildiğini öne süren Kadlec, 2016 Avrupa Şampiyonası finallerinde ülkesi adına mücadele etmek istediğini belirtti. Michal Kadlec, “Bunun için de sürekli oynayabileceğim bir kulübe transfer olmalıyım” ifadesini kullandı.

Kadlec, Çek basınına yaptığı açıklamada “Fenerbahçe ile sezon sonuna kadar devam eden bir sözleşmem var. Ancak devre arasındaki transfer döneminde neler olacağını göreceğiz” diyerek teklif beklediğini söyledi. Çek futbolcu “Kesinlikle daha fazla oynayabileceğim bir kulübe gitmek istiyorum. Çünkü benim tek hedefim Çek Cumhuriyeti Milli Takımı'nın ilk onbirindeki yerime dönmek. Bunun için de kulübümde oynamam gerekiyor” dedi