SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Elvir Baliç galibiyetle başlamak istiyor

Elvir Baliç galibiyetle başlamak istiyor

Kardemir Karabükspor ile anlaşan Elvir Balic, yeni takımının başında çıkacağı ilk maçta Karşıyaka'yı yenmenin hesaplarını yapıyor.

PTT 1’inci Lig ekibi Kardemir Karabükspor’un teknik direktörü Elvir Baliç, hafta sonunda takımın başında çıkacağı ilk karşılaşmada Karşıyaka’yı yenerek 3 puan almak istiyor. Kardemir Karabükspor, Elvir Baliç yönetiminde hafta sonu sahasında Karşıyaka ile oynayacağı maçın hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdürdü.

Tüm futbolcuların katıldığı antrenman öncesi gazetecilerin sorularını cevaplandıran Boşnak çalıştırıcı, milli maç arasını hazırlık maçı yaparak değerlendirerek futbolcuların son durumlarını görme şansı yakaladıklarını söyledi. Karşıyaka’nın iyi ve tecrübeli oyunculardan kurulu çok güçlü bir takım olduğunu ifade eden Elvir Baliç, şöyle konuştu:

“Bizi zor bir maç bekliyor ama bu maça iyi hazırlanıyoruz. Arkadaşlarım çok istekli. Bu maça moralli çıkacağız. Heyecanlı bir maç olacak ama mutlaka kazanmak istiyoruz. İlk maçım olacak. İnşallah güzel bir futbolla sahadan 3 puanla ayrılırız. Taraftarlarımızın desteğiyle güzel bir maç çıkaracağımızı düşünüyorum. Karşıyaka maçında hep beraber kenetlenerek güzel bir başlangıç yapalım. Hem benim hem de takımım açısından bu çok önemli.”