SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bucaspor’da sular duruluyor

BUCASPOR yönetiminin teknik direktör Tolga Doğantez tarafından kadroda düşünülmeyen Emre Şahin, Burak Can Kunt ve Yasin Avcı konusunda kesin kararını vermediği açıklandı.

Güncellenme: 16:27, 13/10/2015
Bucaspor’da sular duruluyor

Başkan Çetin Kayışlı, 37 futbolcudan oluşan bir ekibe sahip olduklarını belirtirken şu açıklamayı yaptı:

“Hocamız takımı tanıdıktan sonra kadroyu 23 kişiye indirecek. Raporunu henüz bize sunmadı. Yönetim olarak hiçbir futbolcu için kadro dışı kararı vermedik, ceza uygulamadık. Hepsi bizim oyuncumuz. Bu 23 kişi dışında kalan 14 futbolcu antrenman performanslarına göre yeniden ana kadroya girebilir. İki takıma ayrı program uygulanacak.”

Teknik direktör Doğantez ise futbolcular konusunda açıklamalarda bulundu. Emre’nin sürekli mazeret ürettiğini ve antrenmanlarda isteksiz olduğunu ifade eden Tolga Doğantez, sözlerini şöyle sürdürdü:;

“Keçiörengücü deplasmanında Burak Can’ı oynattım, Yasin’in sakatlığı sözkonusu. Futbolculara karşı sert bir tutumum yok, böyle bir algı oluşması yanlış. Hiçbiriyle arama set çekmedim. Hepsiyle yakından ilgileniyorum, oyuncularımla sorun yaşamıyorum. Takımın deneyimli isimlerini kaybetme lüksüm yok. Gençler gibi mücadele ederlerse onlardan faydalanırım. Çalışanla, çalışmayanı ayırmak zorundayım.”