SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’tan transfer bombası

Savunmasını güçlendirmek isteyen Beşiktaş victoria Plzen’in 31 yaşındaki stoperi Vaclav Prochazka’yı gündemine aldı. tamer tuna, deneyimli oyuncuyu Çek Cumhuriyeti-Türkiye maçında canlı izledi.

09:16 -
Beşiktaş’tan transfer bombası

AMK GAZETE / Ersoy ÖZDEM

BEŞİKTAŞ Başkanı Fikret Orman'ın, “Devre arasında 1-2 takviye yapabiliriz” açıklamasını güçlendiren gelişmeler yaşanıyor… Siyah-beyazlılar sezon başında renklerine bağladığı Rhodolfo'nun yanına deneyimli bir stoper almak istiyor. Bu doğrultuda gerçekleştirilen çalışmalarda gündeme Çek Cumhuriyeti'nden bir isim geldi: Vaclav Prochazka… Ülkesinde Victoria Plzen forması giyen 31 yaşındaki futbolcu yakın takibe alındı.

Kulübü satabilir

TEKNİK Direktör Şenol Güneş'in yardımcısı Tamer Tuna, deneyimli futbolcuyu Çek Cumhuriyeti- Türkiye karşılaşmasında canlı olarak takip etti ve mercek altına aldı. Hava toplarına hakimiyetiyle dikkat çeken Prochazka hakkındaki son kararı Şenol Güneş'in vereceği belirtildi. Deneyimli futbolcunun gelecek sezon sonuna kadar takımıyla kontratının bulunduğu ve kulübünün de bu oyuncuyu satabileceği öğrenildi.

bjk_detay

 

Son güncelleme: 10:07 13.10.2015