SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Douglas: “Trabzon fantastik bir şehir”

Trabzon'un fantastik bir şehir olduğunu söyleyen Douglas, taraftara da "Bizi desteklemekten hiçbir zaman vazgeçmesinler" diyerek seslendi.

Güncellenme: 14:36, 12/10/2015
Douglas: “Trabzon fantastik bir şehir”

Trabzonspor’un Brezilya asıllı Hollandalı stoperi Douglas Franco Teixeira, taraftarlara özür borçları olduğunu söyledi. Sezon başında Dinamo Moskova Kulübü’nden transfer edilen Douglas, yerel basına yaptığı açıklamada Trabzon’da futbol için harika bir ortam bulduğunu belirtirken “Öncelikle taraftarımıza bir özür borcumuz var. Bizi desteklemekten hiçbir zaman vazgeçmesinler” dedi.

Ligin ilk 4 haftasında çok iyi futbol oynadıklarını ve çok da olumlu sonuçlar aldıklarını belirten başarılı futbolcu şunları söyledi:

“Son üç maçta da kötü oynamamamıza rağmen, bir çok maçı hak etmemize rağmen, futbolun içinde olan temel şanssızlıklardan tutun da bir çok değişkenden dolayı hak ettiğimiz puanları alamadık. Bir çok gol pozisyonuna giriyoruz ama şansızlıklar ve diğer etkenler nedeniyle istediğimiz, futbolumuzun karşılığı olan puanları alamadık. Ama taraftarımızı bizim sahada sonuna kadar mücadele ettiğimizi görüyor. Onlara hak ettikleri sevinçleri yaşatmak için terimizi akıtmaya devam edeceğiz. Trabzonspor’un yeri her zaman zirvedir.”

DOUGLAS TRABZON’A HAYRAN KALDI

Trabzon’un fanatik ve fantastik bir şehir olduğunu söyleyen Douglas “Antrenman sahalarımız ve tesislerimiz bir oyuncunun başarılı olması adına çok güzel şartlar” şeklinde konuştu. Kulübün yapısıyla ilgili herhangi bir problem görmediğini de sözlerine ekleyen Douglas, şu değerlendirmelerde bulundu:

“Kaldığımız odaların temizliği, yemeklerin kalitesi, maçları oynadığımız stadyum ve idman yaptığımız sahaların hepsi üst düzeyde. Bunun yanında Trabzon ve Trabzonspor, bir oyuncunun hedeflerine fazlasıyla karşılık verebilecek şeylere sahip. Ayrıca insanların ilgisi beni mest etti. Bütün bunları üst üste koyduğumuz zaman buraya gelmekle iyi bir karar verdiğimi düşünüyorum.”