SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Gökhan Töre’ye yönetimi kızdıran teklif

Gökhan Töre’ye yönetimi kızdıran teklif

İtalyan bir menajerin Gökhan Töre'nin aklını karıştırmaya çalıştığı ancak başarılı olamadığı öğrenildi.

Beşiktaş’ın en önemli hücum silahlarından Gökhan Töre’ye, İtalyan bir menajerin yaptığı teklif yönetimi kızdırdı. Töre’ye “Hak etmediğin paraya oynuyorsun” şeklinde yapılan teklif, yıldız futbolcuyu Beşiktaş’tan koparma hamlesi olarak algılandı.

Fenerbahçe’nin Robin van Persie’ye, Galatasaray’ın Wesley Sneijder’e ve Trabzonspor’un Oscar Cardozo’ya ödediği paraları örnek gösteren İtalyan menajerin, yılda 1.5 milyon Euro’ya oynayan Gökhan Töre’nin kafasını karıştırmak istediği öğrenildi. Fotomaç’ta yer alan habere göre milli futbolcuya “Bunu düzeltebilirim dediği iddia edildi.

Beşiktaş’tan yetki belgesi isteyen bir İtalyan menajerin, başarılı kanat oyuncusuna “Arap ülkelerinde bile verilmeyen paralar emekli oyunculara verilirken, sen cidden çok düşük rakamlara oynuyorsun” dediği bizzat Gökhan Töre tarafından Şenol Güneş ve yöneticilerle paylaşıldı.

Gökhan Töre’nin bu sözleri üzerine yönetim, menajerlerin futbolcularla görüşmelerine yasak getirirken İtalyan menajeri de FIFA’ya şikayet etme kararı aldı.