SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fatih Terim maç hakkında konuşmadı

Çek Cumhuriyeti'ni deplasmanda yenen Türkiye'nin Futbol Direktörü Fatih Terim, Ankara'da yaşanan saldırı nedeniyle maç değerlendirmesi yapmak istemediğini söyledi.

00:15 -
Fatih Terim maç hakkında konuşmadı

Türkiye Sportif Direktörü Fatih Terim, Çek Cumhuriyeti galibiyetinin ardından Show TV’ye açıklamalarda bulundu. UEFA’dan ceza almamak için yayına bağlandığını söyleyen Terim “Ne söylenebilir ki… İnsanın içinden bir şey söyleyesi gelmiyor. Sabahtan beri oyuncularımız ve biz, yaşanan acı olayı bir an unutuyor, sonra yeniden hatırlıyoruz. Allah bir daha göstermesin” dedi.

Oldukça moralsiz olduğu gözlenen Fatih Terim “Bu galibiyete sevinsek ne olur, sevinmesek ne olur. Bugün beni ve oyuncularımı anlayışla karşılarsanız seviniriz. Hiçbir şeyi konuşmanın bir anlamı yok” diyerek maç hakkında değerlendirme yapmadı.

FATİH TERİM BASIN TOPLANTISINDA DA KONUŞMADI

Maçın ardından katıldığı basın toplantısında da fazla yorumda bulunmayan Fatih Terim “Ne söylenebilir ki… İzlanda maçına şansımızı sürdürerek gidiyoruz işte… Çok üzgünüz… Futbol hakkında konuşmak istemiyorum. Allah ülkemizi korusun” şeklinde konuştu.

 

Son güncelleme: 09:46 11.10.2015