SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aziz Yıldırım’ın durumu: Papatya falı!

Şike davasının ardından Fenerbahçe'nin yeni gündemi belli oldu. Aziz Yıldırım başkanlığı bırakacak mı, bırakmayacak mı?

Güncellenme: 09:53, 11/10/2015
Aziz Yıldırım’ın durumu: Papatya falı!

Yeniden yargılanmanın startının verildiği günlerde ‘aklandıktan sonra görev bırakabilirim’ diye açıklamada bulunan Aziz Yıldırım’ın başkanlığı sürdürüp sürdürmeyeceği papatya falına dönüştü. Yakın çevresine yorulduğunu ve artık ailesiyle birlikte vakit geçirmek istediğini belirten Yıldırım’ın yargıtay sürecinin ardından seçim kararı alması bekleniyor.

ALİ KOÇ ZİRVESİ

Son seçimde Ali Koç’u müstakbel başkan olarak gösteren Fenerbahçe Başkan Aziz Yıldırım’ın önümüzdeki günlerde camianın önde gelen isimleriyle birer birer görüşmesi bekleniyor. Başkanın öncelikli olarak eski yönetici Ali Koç ile bir araya gelerek durum değerlendirmesi yapması ve ‘Gel başkan adayı ol’ çağrısı yapacağı konuşuluyor.

TARAFTAR BASKISI

Daha önce görevi bırakmak istediğini açıkladığı dönemlerde taraftar baskısıyla karşı karşıya kalan ve fikrini değiştiren Aziz Yıldırım’ın yine aynı tablo ile karşı karşıya gelmesi bekleniyor. 3 Temmuz sonrasındaki duruşu ve Fenerbahçe’yi sahiplenişiyle gönülleri kazanan Yıldırım’ın taraftarların isteğine nasıl bir karşılık vereceği de merakla bekleniyor.