SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Şenol Güneş yedeklerden kupa istiyor!

Şenol Güneş, fazla forma şansı bulamayan Pektemek, Serdar, Günay, Franco, Milosevic ve Frei’yle görüştü: ^"Sizlere güveniyorum, bana Türkiye Kupası’nı getirin."

Güncellenme: 11:16, 10/10/2015
Şenol Güneş yedeklerden kupa istiyor!

Beşiktaş’ın başarılı teknik direktörü Şenol Güneş, fazla forma şansı tanımadığı isimlere moral takviyesi yapıyor. Süper Lig ve Avrupa Ligi'nde görev veremediği isimlerden Günay, Serdar Kurtuluş, Pedro Franco, Alexandar Milosevic, Kerim Frei ve Mustafa Pektemek'le özel bir toplantı gerçekleştiren Şenol Güneş, “Uzun bir maraton bizi bekliyor. Sizlere şans tanımamış olmam, size güvenmediğim anlamına gelmez. Hepiniz çok değerli oyuncularsınız ve her birinize ihtiyacım var” dedi.

‘BİR YERE GİTMEYİN’

Beşiktaş’ın üç kulvarda da şampiyonluğu hedeflediğinin altını çizen Şenol Güneş, “Özellikle Türkiye Kupası'nda hepinize ihtiyacım var. Bu kupayı Beşiktaş'a sizler getireceksiniz. Ayrıca ligde ve Avrupa'da da her an şans bulabilirsiniz. Bu nedenle takımdan ayrılmanızı istemiyorum” ifadesini kullandı. Bilindiği gibi sezon başında Bursaspor'a gitmeyi reddeden Mustafa Pektemek'in takımdan ayrılmak istediği kulaktan kulağa dolaşıyordu.