SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Hamzaoğlu futbolcularına seslendi

Hamzaoğlu futbolcularına seslendi

Hamzaoğlu, bugün oynanacak Panthrakikos maçına büyük önem veriyor, aynı ciddiyeti öğrencilerinden de istiyor. Tecrübeli hoca, “Kendinizi gösterin, G.Birliği maçında formayı kapın” diyor.

Galatasaray, milli maçlar nedeniyle lige verilen molayı boş geçirmek istemedi. Sarı-kırmızılılar daha önce de karşılaştığı Yunan ekibi Panthrakikos ile bir kez daha oynayacak. Hazırlık mücadelesi, bu akşam saat 18.30'da başlayacak. Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'nun memleketi Gümülcine'nin takımı olan Panthrakikos, Yunanistan Süper Ligi'nde boy gösteriyor. Galatasaray dün sabah yapılan antrenmanın ardından karayolu ile bu ülkeye gitti. Hamzaoğlu yolculuk öncesi öğrencilerine seslendi.

‘SIRA GELMEZ DEMEYİN’

Antrenman bitiminde kısa bir toplantı yapan Hamzaoğlu, özellikle genç oyunculardan forma için savaşmalarını istedi. Başarılı teknik adam, “3 kulvarda birden yarışıyoruz. Bu yolda her an herkese şans doğabilir. Hazırlık maçları herkes için fırsat. Kendinizi gösterin. Gençler, ‘Galatasaray'da birçok yıldız var, bana asla sıra gelmez' diye düşünmesin. Formayı hak eden giyer. Belki de beklediğinizden çok daha kısa süre içinde, önümüzdeki Gençlerbirliği maçında sahada olursunuz” dedi.