SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Hamza Hamzaoğlu’ndan başsağlığı mesajı

Hamza Hamzaoğlu’ndan başsağlığı mesajı

Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Yunanistan Süper Lig takımı Panthrakikos maçı sonrası açıklamalarda bulundu.

Galatasaray’ın Yunanistan’da Panthrakikos ile oynadığı maçın ardından Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu, açıklamalarda bulundu. Ankara’da yaşanan terör olayına değinen Hamzaoğlu, başsağlığı mesajı verdi.

Hamzaoğlu “Ankara’da yaşanan acı olaydan dolayı tüm ülkemizin başı sağolsun. İnşallah bu olayların devamı gelmez. Ölenlere Allah’tan rahmet, kalanlara da sabır diliyorum” dedi.

HAMZA HAMZAOĞLU: “GROSSKREUTZ’U İYİ GÖRDÜM”

Transferinde sorun çıkan ve ocak ayına kadar oynamayacak olan Kevin Grosskreutz’un maçtaki performansını ise Hamza Hamzaoğlu, “Maç ve antrenman eksiğine rağmen iyi gördüm. Neler yapabileceğini biliyoruz. Devre arasına kadar bu görüntüsünden çok daha iyi durumda olacağını düşünüyorum” değerlendirmesinde bulundu.

 

Galatasaray taraftarlarının Gümülcine’deki maça olan ilgisinden memnun olduğunu vurgulayan Hamza Hamzaoğlu, “Özlemin farkındayız. Hem Türkiye’ye hem de Galatasaray’a olan özlem çok başka. Maalesef buradaki insanların birçoğu Türkiye’ye gelip de Galatasaray’ı izleme şansını yakalayamıyor. Onun için burada buluştuğumuz için mutluyuz.” ifadelerini kullandı.