SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ta sezona çok iyi başlayan ve yaptığı asistlerle takımdaki golcüler besleyen Gökhan Töre, saha dışında da arkadaşlarına destek oluyor. Gökhan Töre'nin Fenerbahçe derbisi sonrası arkadaşlarına prim kıyağı yaptığı belirtiliyor.

Bu sezon sadece şampiyonluk için prim belirleyen Beşiktaş yönetimi, debiler için ise duruma göre karar vereceklerini futbolculara belirtti. Habertürk’te yer alana habere göre Başkan Fikret Orman, 2.5 yıl aradan sonra gelen derbi zaferiyle takıma prim verileceğini bildirdi.

TOP GÖKHAN TÖRE’DE…

Fenerbahçe maçı öncesi primin 20'şer bin Dolar olduğu belirtilirken, oyuncular primin artırılmasını istedi.

Konu teknik direktör Şenol Güneş'e iletildi. Güneş'ten bekledikleri yanıtı alamayan Siyah-Beyazlı futbolcular kendi aralarında konuyu çözecek kişinin Gökhan Töre olduğunu söyleyip topu başarılı futbolcuya attılar.

Zaman zaman tesis içinde de bu tür durumlar da devreye giren Töre, Çebi'nin yanına gidip, “Başkanım arkadaşlar primin 30 bin Dolar olmasını istiyor. Ayrıca bu primden çalışanlara da dağıtacağız” diyerek sarılıp ısrarcı oldu. Ahmet Çebi de Başkan Fikret Orman ile de konuşup prime zam yaptıklarını söyleyince soyunma odası alkışlarla inledi.

Yayınlanma Tarihi:10:22,