SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Podolski, Dursun Özbek’e söz verdi

Alman yıldızdan büyük özveri... İstese milli takım kampında kalabilecek olan Cimbom’un Panzeri bir önce iyileşip G.Birliği maçına yetişebilmek için inisiyatif alarak İstanbul’a döndü.

Güncellenme: 11:26, 09/10/2015
Podolski, Dursun Özbek’e söz verdi

AMK GAZETE

LUKAS Podolski'den sarı-kırmızılı taraftarlara müjde… Burak'ın sakatlığının ardından AlmanMilli Takımkampında sol ayak bilek kapsülünde zedelenme tespit edilen yıldız forvetten gelen haber G.Saray'ı endişelendirmişti. Ancak büyük bir özveri örneği gösteren Poldi, Cimbom'u milli takımın önüne koydu ve inisayatif alarak İstanbul'a döndü. Aslan'ın Panzeri istese kampta kalabilirdi ancak o tedavisini bir an önce halletmek için yatmayı değil Cimbom'u tercih etti.

PODOLSKİ'NİN bu tavrı teknik heyeti çokmemnun ederken, yöneticiler de ünlü oyuncunun bu tavrından dolay oldukça mutluluk duydu. Florya'da dün yapılan antrenmanı yakından izleyen Alman golcü, başkan Dursun Özbek ile bir araya gelerek bir süre sohbet etti. Özbek'e söz veren Lukas Podolski 25 Ekim'de Fenerbahçe ile oynanacak derbiyi kesinlikle kaçırmayak istemediğini ama öncesinde G.Birliği maçına da yetişeceğini söyledi.

gv-09102015

Yayınlanma Tarihi:09:03,