SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Hamzaoğlu ve futbolcularla görüştü

Hamzaoğlu ve futbolcularla görüştü

G.Saray Başkanı Dursun Özbek, dün Florya’da Hamzaoğlu ve futbolcularla tek tek görüştü, “Camia olarak size güveniyoruz. Çıkan her habere inanmayın, her zaman yanınızdayız. Şampiyon olacağınıza inanıyoruz” dedi.

AMK GAZETE / Bahadır ÇOKİŞLER

Galatasaray Kulübü Başkanı dursun Özbek, dün Florya Metin Oktay Tesisleri'ndeydi. Özbek, başta teknik direktör Hamza Hamzaoğlu olmak üzere futbolcularla da tek tek görüştü. Hamzaoğlu'na sarılan Özbek, “Hakkında asılsız iddialar ortaya atılıyor. Bunlara aldırma. Biz yönetimolarak arkandayız. sana sonuna kadar destek vereceğiz. Geçen sezon nasıl inandıysak bu sezon da sana aynı şekilde inanıyoruz. Hep birlikte kenetlenerek başarıya ulaşacağız” diye konuştu.

Göreyim sizi Çocuklar Dursun Özbek, antrenmanı da kenardan takip etti. daha sonra yanına gelen futbolcularla sohbet eden sarıkırmızılı kulübün başkanı, “Geçen sezonun başında da sizin için neler neler söylediler. sonra ne oldu? Galatasaray 4. yıldızı taktı. Göreyimsizi çocuklar. Bu konuşanlara cevabı yine sahada verin. Camia olarak bizler sizlere sonuna kadar güveniyoruz. Şampiyon olacağınıza da inanıyoruz. siz de inanın. Yaptıklarınız ortada. Bunları yine yapacaksınız” dedi. mali sıkıntımız yok

Özbek, futbolculardanmali konuları düşünmemelerini de istedi ve “Bizde sizi etkileyecek şekildemali sıkıntı yok. Galatasaray büyük bir kulüp, bunu sizler de biliyorsunuz. Böyle büyük bir kulübün futbolcusu olmanın verdiği güvenle mücadele edin. Yeter ki siz beklentilerimize cevap verin. Yeter ki sarı-kırmızılı camiayı, taraftarlarımızımutlu yapın. Ondan sonra dileyin bizden ne dilerseniz. Hocanızla kenetlenin ve sadece başarıya odaklanın” ifadelerini kullandı.