SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’da 5 yıldız rapor edildi

Florya’da ve saha içindeki disiplinsizlik olaylarına ise idari bir konu olduğu için Hamza Hamzaoğlu değil, Futbol Direktörü Cenk Ergün kaleme aldı.

Güncellenme: 11:18, 09/10/2015
Galatasaray’da 5 yıldız rapor edildi

Özbek'in geçen hafta istediği Florya hakkındaki bilgileri, Ergün kaleme aldı ve “Emre, Sneijder, Yasin, Burak ve Podolski'nin disiplinsiz davranışlarıyla ilgili kararı yönetimin taktirine sunarım” dedi.

VE Rapor edildi…

Hürriyet’te yer alan habere göre, ASTANA karşılaşması sonrasında Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek'in isteği ile Florya'dan talep edilen teknik ve idari rapor dün hazırlandı. Florya'da ve saha içindeki disiplinsizlik olaylarına ise idari bir konu olduğu için Hamza Hamzaoğlu değil, Futbol Direktörü Cenk Ergün kaleme aldı…

‘ÇIKIŞ TEPKİLERİ RAHATSIZ ETTİ'

ÖZELLİKLE futbolcuların saha dışına çıkarken verdiği tepkilerine son vermek adına rapor talep eden yönetimin beklediği konuya Ergün raporunda şöyle yer verdi: “Emre Çolak, Sneijder, Yasin, Burak ve Podolski'nin saha kenarına alınırken disiplinsiz davranışları oldu. Konuyla ilgili kararı yönetimin takdirine sunarım”

‘HER BİRİNE SON KEZ UYARI YAPILACAK'

BU rapor sonrası yönetim bu 5 isim başta olmak üzere tüm futbolcularla bir konuşma yapacağı belirtildi. Raporun ardından yönetimin “Bu defalık 5 futbolcunun yaptığını affediyoruz. Ama takımı içinde bir daha benzer davranış olursa gereken para cezaları verilecek. Böyle bir olaya meydan verilmeyecek” uyarısını yapacağı öğrenildi.

gv-09102015

Yayınlanma Tarihi:10:47,