SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ta devre arası operasyonu

Beşiktaş yönetimi, devre arasında takımda fazla forma şansı bulamayan Mustafa Pektemek, Pedro Franco ve Motta ile yolları ayırma kararı verdi.

Güncellenme: 15:32, 09/10/2015
Beşiktaş’ta devre arası operasyonu

Spor Toto Süper Lig’e çok iyi bir başlangıç yapan Beşiktaş’ta devre arasında üç futbolcu ile yolların ayrılmasına karar verildi. Lig TV’nin haberine göre Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’in fazla forma şansı vermediği ve gözden düşen Mustafa Pektemek, Pedro Franco ve Motta’nın ligin devre arasında satılmasına karar verildi.

Öte yandan Beşiktaş yönetimi, Avrupa’nın birçok takımında transfer listesinde yer alan Gökhan Töre ve Oğuzhan Özyakup’un ise sezon sonuna kadar takımda tutulmasına karar, ülkesi Arjantin’den teklifler alan Jose Sosa’nın da satılmamasına karar verdi. Elde edilmesi planlanan şampiyonluk sonrasında takımdaki oyuncuların daha fazla değer kazanacağını hesaplayan yönetim, yıldızlarını ara transfer döneminde satmayı düşünmüyor.

Teknik ekibin de, antrenmanlarda oldukça iyi performans gösteren ancak takıma bir türlü giremeyen genç savunmacı Milosevic’in gönderilmesine sıcak bakmadığı öğrenildi.