SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Balıkesirspor’da yönetimin olağanüstü genel kurul kararı almasının ardından gözler, son kongrede Başkan Tuna Aktürk’ün karşısına aday olarak çıkıp son anda seçime girmekten vazgeçen Feyyaz Çiftçi, “Üstümüze düşeni yaparız” dedi.

Bakan Aktürk’ün, “Bu kongre kararıyla Feyyaz Çiftçi ve ekibine de Balıkesirspor’a hizmet etme imkanı veriyoruz ” sözleriyle göreve çağırdığı Feyyaz Çiftçi, kongreye 1 ay kaydığını hatırlatırken şöyle konuştu:

“Genel kurul sürecinde bu memleketin evlatlarından biri olarak ben de Balıkesirspor’un emrindeyim. Şehrimizin kanaat önderleri, camiamızın büyükleri bizler için bu görevi uygun bulursa onların ve taraftarların takdirine mazhar olmak için elimizden gelen ne varsa yapmaya hazırız. Taşın altına sadece elimizi değil gövdemizi koymaktan da çekinmeyiz.”

Balıkesirspor’un Türkiye’de her anlamda önemli bir ilin ortak değeri olduğunu vurgulayan Çiftçi, “Taraftarlarımızın mutlu olmasına katkı sağlayabilirsek bu benim için yaşamımın onur sayfası olur” ifadesini kullandı.