SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Siyah beyazlı ekibin geçtiğimiz sezon küme düşme acısı yaşadığı 2’nci Lig’de üst üste aldığı yenilgiler sonrası Gaziemir Kutlu Aktaş Tesisleri’nde sürekli protestolarla karşılaşan Altay’ın bu sene en büyük destekçisi, transfer yasağı nedeniyle altyapı oyuncularıyla mücadele etmesine rağmen 12. adam oluyor.

Silivrispor, Tire 1922 Spor ve Yeşil Bursa deplasmanlarında takımı yalnız bırakmayan taraftarlar, Menemen’de seyircisiz oynanan Maltepe karşılaşmasında futbolculara tellerin arkasından destek verdi. Son olarak hafta içinde Şanlıurfa’da oynanan Cizrespor deplasmanı dönüşü gece yarısı takımı havalimanında şampiyon gibi karşılayan Altaylılar, “Belki para yok, ama yürek var. Helal olsun size çocuklar” tezahüratı ile takıma ve teknik heyete moral verdi.

SABUNCU BAHANEMİZ YOK

Altay teknik direktörü Serdar Sabuncu, pazar günü Menemen’de konuk edecekleri Tekirdağspor önünde eksikleri bahane etmeyeceklerini söyledi. Cizrespor deplasmanında fileleri sarsan Bedri Can ve Furkan’ın cezalı olduğunu hatırlatan Sabuncu, “Mazeret üreten bir takım değiliz. Sahaya 12 kişi çıkacağız, çünkü 12’nci adamımız taraftarımız da bizimle olacak. Bu avantajı kullanacağız” dedi. Bu arada Altay’da sakatlıktan çıkan Fatih ve Osman takımla çalışmalara başladı.

Yayınlanma Tarihi:14:29,