SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Mehmet Demirkol’dan Arda Turan’a eleştiri

Mehmet Demirkol’dan Arda Turan’a eleştiri

Mehmet Demirkol, Ntvspor'daki Spor Servisi programında milli takımı değerlendirdi.

Ntvspor’da yayınlanan Spor Servisi programında konuşan Mehmet Demirkol, Arda Turan’ın sosyal medya mesajını gördüğünde endişelendiğini belirtti. Demirkol, Milli Takım’ın İzlanda maçının zor olacağı yorumunu da yaptı.

Mehmet Demirkol’un yorumları şöyle;

“Ben o mesajı görünce endişelenmiştim, bir yılgınlık sezmiştim ama güler yüzünü görünce rahatladım. Bir bıkkınlık vardı çünkü mesajında… O mesajdaki sözler 70 yaşındaki insanların söyleyeceği sözler. Gece 4’te olması da ilginç. Bir insan gece 4’te niye ayakta durur ki? Van Persie de Arda’yı hırslandırmış. Bu da iyi oldu.”

“Nasıl olsa İzlanda ve Çek Cumhuriyeti gruptan çıktı” psikolojisine girmemek lazım. İzlanda istese de kötü oynayamaz. Sistem takımı onlar. Benim problem yaşayacağımızı düşündüğüm maç İzlanda maçı…”

“Çek maçında Umut Bulut olabilir”

“Ben Çek Cumhuriyeti maçında Umut’u kullanabileceğimizi düşünüyorum. Kadlec-Umut karşılaşmasında arkaya sarkmak daha kolay olabilir. İzlanda maçı için aynı şeyleri belki söyleyemeyiz ama Çek maçında Umut avantaj olabilir.”

Hollanda’dan Çeklere gönderilen e-mail…

“Bunu iki şekilde görebiliriz. Sadece tebrik ya da rakibin çaresizliği… Motivasyon da olmaz. Rakip sadece o e-maille mi motive olacak? Nereden baktığına bağlı…”

gv-08102