SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’ın kaderi yazılacak

Galatasaray önce 17 Ekim’de Gençlerbirliği’ni ağırlayıp, Şampiyonlar Ligi maçı için Portekiz’e gidecek. Sarı-kırmızılılar,maratonun finalini ise 25 Ekim’deki Fenerbahçe derbisiyle yapacak.

Güncellenme: 08:56, 08/10/2015
Galatasaray’ın kaderi yazılacak

Galatasaray’da, 8 günde oynanacak 8 kritik karşılaşma sarı-kırmızılıların bu sezonki geleceği açısından büyük önem taşıyor. Cimbom, milli takım arası nedeniyle dünden itibaren çalışmalarına yeniden başlarken, 17 Ekim'deki Gençlerbirliği sınavıyla başlayacak maraton, 21 Ekim'deki Benfica maçıyla sürecek ve 25 Ekim'deki Fenerbahçe derbisiyle sona erecek. Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu, bu maçları kayıpsız geçmek için düğmeye bastı.

MİLLİ ARA TAKIMA İLAÇ GİBİ GELDİ

Genç teknik adam, milli maçlar için lige verilen arada oyuncularının performansını artırıp hazır hale getirmek için büyük bir çaba içerisine girdi. Bu boşluğun kendilerine ‘ilaç gibi' geleceğini düşünen Hamzaoğlu, sakatların iyileşmesi için de bu dönemin bir şans olduğunu belirtiyor. Ligde Beşiktaş'ın ardından 2. sırada bulunan sarı-kırmızılılar, son 3 maçlarını kazanmanın verdiği moralle, lige yeni bir giriş yapmayı planlıyor.

BAHADIR ÇOKİŞLER / AMKSPOR