SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
“Baliç’e güveniyoruz”

“Baliç’e güveniyoruz”

KARDEMİR Karabükspor Kulübü Başkanı Ferudun Tankut, yeni teknik direktörleri Elvir Baliç'e güvendiklerini, sezon sonunda mutlu sona ulaşacaklarını söyledi.

PTT 1. Lig ekibi Kardemir Karabükspor, Karşıyaka maçı hazırlıklarını, teknik direktör Elvir Baliç nezaretinde yapılan antrenmanla sürdürdü. Kulüp Başkanı Ferudun Tankut ve yönetim kurulu üyeleri de antrenmanı izledi. Antrenman öncesi gazetecilere açıklama yapan Başkan Tankut, geçen hafta deplasmanda Adana Demirspor’u 3-1 yenerek çok önemli ve güzel bir galibiyet aldıklarını söyledi. Arzu ettikleri futbolu bu maçta oynadıklarını belirten Tankut, “Bu futbolu bundan sonraki maçlarımızda da takımımızdan bekliyoruz. Bu zorlu ligde ortalama 2 puanla yolumuza devam edersek sonuca ulaşacağımızı ümit ediyorum. Önümüzde oynayacağımız 2 kritik maçı en iyi sonuçla aşmamız lazım. Sezon daha uzun ancak mutlu sona ulaşacağız diye ümit ediyoruz” diye konuştu.

Ligde 7 takımın teknik direktörleriyle yollarını ayırdığını hatırlatan Tankut, “Henüz daha çok erken olmasına rağmen bunlar oluyor maalesef. Geçen sezon da 25 teknik direktör takımlarından ayrılmış. Sezona başladığımız Hüseyin Kalpar’la yolumuza devam etmek isterdik ama olmadı, maya tutmadı. Şimdi yolumuza Elvir Baliç’le devam ediyoruz. Ona güveniyor ve inanıyoruz” dedi.