SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Terim’in taktik uyarısı

Terim’in taktik uyarısı

2016 Avrupa Şampiyonası eleme maçında deplasmanda Çek Cumhuriyeti ile karşılaşacak A Milli Takım, bu maçın hazırlıklarını akşam yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Türkiye A Milli Futbol Takımı, 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemelerinde 10 Ekim Cumartesi günü Çek Cumhuriyeti ile deplasmanda oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü.

TFF Hasan Doğan Tesisleri’nde Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim yönetiminde bugün gerçekleştirilen antrenman, dinamik ısınma hareketleriyle başlayıp, çabukluk ve koordinasyon çalışmalarıyla devam ederken, daha sonra sınırlı alanda taktik çalışmasına geçildi. Çalışmanın bu bölümünde, Türkiye Futbol Direktörü Terim zaman zaman oyunu durdurup, futbolculara uyarılarda bulundu. Farklı hücum varyasyonları üzerine yapılan çalışma, rejenerasyon koşusu ve soğuma-germe egzersizleriyle sona erdi.

amk-dizel-banner-600x800

Tedavisine devam edilen Burak Yılmaz, takımdan ayrı olarak fizyoterapist eşliğinde saha egzersizlerini sürdürdü.

TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Başkanvekilleri Hüsnü Güreli ve Ali Dürüst ile Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Zülfikaroğlu da antrenmanın bir bölümünü saha kenarından izledi.

A Milli Takım, yarın saat 15.00’te yapacağı antrenmanın ardından saat 18.30’da Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan uçakla Prag’a hareket edecek.