SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe Kulübü daha önce görülmemiş bir açıklama yaptı! Sarı-lacivertli kulüp, gazetelerin yazdığı isimlerin transferleri için yetki verdi!

İşte Fenerbahçe’nin yaptığı tarihi açıklama;

“Bugün tarihli Fanatik Gazetesi'nde yer alan bir haberde, kulübümüzün Ocak ayı transfer dönemi için Porto'nun futbolcularından Maicon ile anlaştığı yönünde asılsız iddialar yazılmıştır. Kulüp olarak Fanatik Gazetesi'ne yetki verdiğimizi ve bizim için gerekli bedeli ödeyip bahsi geçen oyuncuyu takımımıza transfer etmelerini bekliyoruz.

Aynı şekilde Fotomaç Gazetesi'nde yer alan habere göre devre arasında kulübümüzün Falcao'yu transfer edeceği iddia edilmiştir. Falcao forvet pozisyonunda oynadığına göre, biz teknik heyet ve yönetim olarak böyle bir transferi düşünmüyoruz. Ancak Fotomaç Gazetesi, bu oyuncunun bedelini ödeyip getirecekse ona da aynı yetkiyi veriyoruz.

Son olarak Takvim Gazetesi'nde ise Caceres ile ilgili transfer haberi yalandır. Bu oyuncuyla ilgili herhangi bir transfer planlamamız bulunmamaktadır.

Daha önce olduğu gibi bugün ve bundan sonra da bu tür doğru olmayan transfer haberleri için ilgili basın kuruluşlarını SPK'ya şikâyet ettiğimizin bilinmesini kamuoyuna duyururuz.

FENERBAHÇE FUTBOL A.Ş.”