SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bursaspor Basın Sözcüsü Suat Paçacı, Süper Lig’in geride kalan 7 haftası sonrasında 6 gol ile ligin en çok gol atan üç oyuncusundan biri olan Tomas Necid'in Bursaspor'un yeni değeri olduğunu söyledi. Fernandao'nun yerini 6 gol atan Necid'in doldurduğunun hatırlatılması üzerine Paçacı, “Geçen sezon çok iyi bir performans ortaya koyduk” diyerek, şöyle devam etti:

“Belki hazırlık kampı esnasında göze hoş gelmeyen ya da bizi çok tatmin etmeyen bir görüntü vermiş olabilir Necid, ama ligin 7. haftasında hem Bursaspor'un gol konusunda en önemli silahı haline geldi. Hem de ligin en fazla gol atan ilk üç oyuncusundan biri. Necid, bu sıçramayı gerçekleştirdi.”

“ESKİŞEHİR MAÇINDA YAŞANANLARI UNUTMAK İSTİYORUZ”

Son günlerde sesi yükselen Bursaspor taraftarlarını da çok iyi anladıklarını anlatan Paçacı, “Eskişehir maçında unutmak istediğimiz ve arkada bırakmak istediğimiz bir takım hadiseler yaşandı. Taraftarımız tabii beklentisi yüksek olduğu için takımdan biraz yüksek sesle ve kaşlarını çatarak bazı gerçekleri ifade etmek durumunda kaldılar ama hakikaten onları anlıyoruz, teknik adamımız ve antrenör gurubumuz ve yönetimimizde onlardan farklı düşünmüyorlar” şeklinde konuştu.

Yayınlanma Tarihi:16:09,